Norm

IEC 60874-14-5:1997 en;fr

Connectoren voor optische vezels en kabels - Deel 14-5: Raamspecificatie voor optische-vezelconnector type SC-PC aperiodiek voor monomodusvezel type B1 (IEC 60874-14-5:1997)

24,93

Over deze norm

Status Definitief
Aantal pagina's 16
Commissie Fibre optic communications
Gepubliceerd op 01-06-1997
Taal Engels, Frans

Details

ICS-code 33.180.20
Nederlandse titel Connectoren voor optische vezels en kabels - Deel 14-5: Raamspecificatie voor optische-vezelconnector type SC-PC aperiodiek voor monomodusvezel type B1 (IEC 60874-14-5:1997)
Engelse titel Connectors for optical fibres and cables - Part 14-5: Detail specification for fibre optic connector type SC-PC untuned terminated to single-mode fibre type B1 (IEC 60874-14-5:1997)

Winkelwagen

Subtotaal:

Ga naar winkelwagen