Norm

IEC 60874-14-6:1997 en;fr

Connectoren voor optische vezels en kabels - Deel 14-6: Raamspecificatie voor optische-vezelconnector type SC-APC 9° aperiodiek voor monomodusvezel type B1

  • Deze norm is ingetrokken sinds 22-02-2012

33,24

Over deze norm

Status Ingetrokken
Aantal pagina's 19
Commissie Fibre optic communications
Gepubliceerd op 01-06-1997
Taal Engels, Frans

Details

ICS-code 33.180.20
Nederlandse titel Connectoren voor optische vezels en kabels - Deel 14-6: Raamspecificatie voor optische-vezelconnector type SC-APC 9° aperiodiek voor monomodusvezel type B1
Engelse titel Connectors for optical fibres and cables - Part 14-6: Detail specification for fibre optic connector type SC-APC 9° untuned terminated to single-mode fibre type B1

Winkelwagen

Subtotaal:

Ga naar winkelwagen