Norm

NEN-EN 50377-10-1:2003 en

Connectorgroepen en verbindingscomponenten voor gebruik in communicatiesystemen voor optische vezels - Productspecificatie - Deel 10-1 MU-PC gesloten volgens IEC 60793-2 Categorie B1 monomodusvezel

  • Deze norm is ingetrokken sinds 18-09-2007

61,30

Over deze norm

Status Ingetrokken
Aantal pagina's 28
Commissie Fibre optic communications
Gepubliceerd op 01-07-2003
Taal Engels
This standard contains the initial, start of life dimensional, optical, mechanical and environmental performance requirements which a terminated and assembled singlemode resilient alignment sleeve MU-PC simplex connector set (plug adaptor plug) must meet in order for it to be categorised as an EN standard product.

Details

ICS-code 33.180.20
Nederlandse titel Connectorgroepen en verbindingscomponenten voor gebruik in communicatiesystemen voor optische vezels - Productspecificatie - Deel 10-1 MU-PC gesloten volgens IEC 60793-2 Categorie B1 monomodusvezel
Engelse titel Connector sets and interconnect components to be used in optical fibre communication systems - Product specifications - Part 10-1: MU-PC terminated on IEC 60793-2 Category B1 singlemode fibre
Vervangt
Vervangen door

Winkelwagen

Subtotaal:

Ga naar winkelwagen