Norm

NEN-IEC 60874-19-1:2004 en

Connectoren voor optische vezels en kabels - Deel 19-1: Optische-vezelconnector typw SC-PC (zwevend duplex) voor multimodusvezel type A1a, A1b - Artikelspecificatie

  • Deze norm is ingetrokken sinds 02-01-2008

0,00

Over deze norm

Status Ingetrokken
Aantal pagina's 23
Commissie Fibre optic communications
Gepubliceerd op 01-05-2004
Taal Engels
Defines the requirements and quality assessment procedures for the type SC-PC (floating duplex) fibre optic patch cord connector, standard terminal on multimode fibre type A1a and A1b.

Details

ICS-code 33.180.20
Nederlandse titel Connectoren voor optische vezels en kabels - Deel 19-1: Optische-vezelconnector typw SC-PC (zwevend duplex) voor multimodusvezel type A1a, A1b - Artikelspecificatie
Engelse titel Connectors for optical fibres and cables - Part 19-1: Fibre optic patch cord connector type SC-PC (floating duplex) standard terminated on multimode fibre type A1a, A1b - Detail specification
Vervangt
Vervangen door
Gewijzigd door

Winkelwagen

Subtotaal:

Ga naar winkelwagen