Norm

NEN-ISO/IEC 11801:1995 en

Informatietechnologie - Algemene bekabeling voor gebouwen

  • Deze norm is ingetrokken sinds 01-11-2002

164,52

Over deze norm

Status Ingetrokken
Aantal pagina's 90
Commissie Interconnection of information technology equipment
Gepubliceerd op 01-07-1995
Taal Engels
Beschrijft specifieke installatie-eisen voor verschillende typen kabels. Waar de Amerikaanse norm EIA/TIA-568 zich beperkt tot 100 Ohm UTP en 150 Ohm STP, specificeert NEN-ISO/IEC 11801 ook "Foiled Twisted Pair" (FTP) en voor UTP en FTP tevens een extra impedantie van 120 Ohm. Ook worden voorschriften gegeven voor de verbindings-hardware, de outlets en connectoren. Ook in situaties waarbij glasvezelkabels worden gebruikt, beschrijft de norm de installatie-eisen voor de bekabeling. De prestatie-karakteristieken zijn vastgesteld bij de toepassing van glasvezelkabels voor zowel "singlemode" als "multimode" transmissie. Voor de verbindings-hardware zijn onder andere Duplex SC-connector-configuratie opgenomen en Simplex BFOC/2,5-to-Duplex SC-connector-configuratie.

Details

ICS-code 35.200
Nederlandse titel Informatietechnologie - Algemene bekabeling voor gebouwen
Engelse titel Information technology - Generic cabling for customer premises
Vervangen door
Gewijzigd door

Winkelwagen

Subtotaal:

Ga naar winkelwagen